Teslimat Koşulları

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin model ve ağırlığına bağlı olarak özel nakliye ekipmanları yada anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Sigorta garantisi ile size teslim edilecektir. Sipariş Geldiğinde kontrol edip hasar tespit tutanağı ile hasar olması durumunda işlem yapılır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

kalecelikkapi.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 75 (yetmiş beş) gün imalat süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Firma Ünvanı:  Trend Anahtar Güvenlik Sistemleri

Adres: İstinye Mah. Sarıyer Cad. No:51/a Sarıyer / İstanbul

E-posta: trendanahtar@gmail.com

Tel: +90 212 277 34 71

Back to Top